My Favorite Movies


  jennylatina4life's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
AWSOME MOVIE!!!
2
Scary Movie (2000,  R)
Scary Movie
LMFAO ITS OLD BUT SUPER FUNNY
3
8 Mile (2002,  R)
4
King Kong (2005,  PG-13)
King Kong
OMG SO SAD IT MADE ME CRY... GREAT MOVIE....
5
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo
DIS IS DA BESTEST MOVIE EVER
6
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
7
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2) (2007,  R)
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2)
LOOKS REALLY SCARY
8
Titanic (1997,  PG-13)
9
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Ghost Rider
ME N ERIC WERE SUPPOSED 2 C DIS MOVIE ...I THINK...I CANT MEMBER...ALL I MEMBER IS DAT WE WUS SUPPOSED 2 GO 2 DA MOVIES ...LOL
10
White Chicks (2004,  PG-13)
11
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
12
A Walk to Remember (2002,  PG)
13
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Scary Movie 4
LIKE I SAID..ALL SCARY MOVIES R GOOD...ALTHOU I NEVER CN DIS 1 I WANT 2
14
Saw II (2005,  R)
15
Grease (1978,  PG)
16
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
17
Saw (2004,  R)
18
The Longest Yard (2005,  PG-13)
19
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
AWWWWWWWWWWWSOME I LOVVVVVVVVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
20
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
21
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Scary Movie 3
SAW IT
N ALL SCARY MOVIES R GOOD AIGHT?
22
Scary Movie 2 (2001,  R)
23
Click (2006,  PG-13)
Click
I HATE DA ENDING
24
The Matrix (1999,  R)
25
The Tigger Movie (2000,  G)
The Tigger Movie
I LOVE TIGGER

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments