Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  CharmedPiper333's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
2
High School Musical (2006,  Unrated)
3
She's the Man (2006,  PG-13)
4
The Hot Chick (2002,  PG-13)
The Hot Chick
I LOVE THIS MOVIE!!!
5
The Perfect Man (2005,  PG)
6
Kaho Naa... Pyaar Hai (Say This Is Love) (2000,  Unrated)
7
Monster-in-Law (2005,  PG-13)
8
Halloweentown (1998,  Unrated)
9
Halloweentown II: Kalabar's Revenge (2001,  PG)
10
Halloweentown High (Halloweentown III) (2004,  Unrated)
11
Return to Halloweentown (Halloweentown IV) (2006,  Unrated)
12
Jump In! (2007,  Unrated)
13
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
I only saw the begining but I really want to see it.
14
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
15
She's All That (1999,  PG-13)
16
Ever After - A Cinderella Story (1998,  PG-13)
17
Laws of Attraction (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments